Παρασκευή, 2 Μαρτίου 2018

Τo ΣΑΒΒΑΤΟ 3 Μαρτίου και ώρα 16:00 στο γήπεδο "Αβραάμ Παπαδόπουλος" ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ VS ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ με διαιτητή τον Αλέξανδο Τσακαλίδη που θα εχει βοηθους τους Κεχαγιά και Κώστογλου. Ολο το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων του ΣΚ 3 & 4 Μαρτίου!!!

Φωτογραφία του Θωμάς Ευθυμιάδης.
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 3 Μαρ. 2018   Ώρα : 16:00
1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ (ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ)
2 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ (ΚΛΑΨΑΣ – ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ – ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ)
3 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΔΕΝ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ – ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Ο ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ (ΔΡΑΓΑΤΗΣ – ΓΡΕΒΕΝΗΣ – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν.)
5 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ (ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ)
6 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ (ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΣΧΟΙΝΑΣ – ΠΟΝΤΙΚΗΣ)
7 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ (ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΠΑΣΣΑΛΗΣ – ΧΡΥΣΑΙΔΗΣ)
8 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ (ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ)
9 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ (ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΝΑΝΟΥ – ΘΕΟΧΑΡΗ)
10 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ (ΚΟΥΡΑΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΥ)
Κυριακή 4 Μαρ. 2018   Ώρα : 11:00
11 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ (ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΠΟΙΡΑΤΖΙΔΗΣ)
Κυριακή 4 Μαρ. 2018   Ώρα : 14:00
12 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ (ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ. – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ)
Κυριακή 4 Μαρ. 2018   Ώρα : 16:00
13 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ (ΓΡΕΒΕΝΗΣ-ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΣΙΩΝΗ)
14 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ (ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ-ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ-ΒΑΤΖΟΛΑΣ)
15 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 (ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ-ΚΕΧΑΓΙΑΣ-ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ)
16 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ (ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ-ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ)
17 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ (ΣΚΟΥΤΑΣ Φ-ΣΚΟΥΤΑΣ Ν-ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ)
18 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ (ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ-ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ-ΨΕΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ)
19 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΧΡΥΣΕΛΗΣ-ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ-ΠΕΣΧΟΥ)
20 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ (ΑΘΑΝΑΣΕΛΗΣ-ΚΙΚΑΣ-ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ)
21 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ (ΚΛΑΨΑΣ-ΤΣΟΜΤΣΟΣ-ΤΣΙΟΥΚΑΛΑΣ)
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ
Σάββατο 3 Μαρ. 2018   Ώρα : 11:00
1 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ (ΝΤΟΥΣΚΟΥ-ΧΡΥΣΕΛΗΣ-ΤΣΙΟΥΚΑΛΑΣ)
2 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ (ΚΙΚΑΣ-ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ-ΝΤΟΝΤΣΙΟΥ)
3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ (ΒΑΤΖΟΛΑΣ-ΨΕΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ-ΠΕΣΧΟΥ)

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου