Πέμπτη, 15 Μαρτίου 2018

Την Κυριακή 18 Μαρτίου και ώρα 16:00 στο γήπεδο "Αβραάμ Παπαδόπουλος" ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ VS ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ με διαιτητή τον Ισαάκ Τσακαλίδη που θα εχει βοηθους τους Μαυροπούλου και Κατραντζή. Ολο το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων του ΣΚ 17 & 18 Μαρτίου!!!

Αποτέλεσμα εικόνας για διγενησ λακκωματοσ
vs
Αποτέλεσμα εικόνας για ακανθοσ ιερισσου



ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ


Σάββατο 17 Μαρ. 2018   Ώρα : 16:00 Ο
1 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΣΣΑΛΗΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ
2 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν.




3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ
4 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ
6 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΚΟΥΡΑΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ
7 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ
8 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΑΠΠΑΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΝΤΟΝΤΣΙΟΥ
9 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΓΟΥΤΑΣ – ΒΑΤΖΟΛΑΣ
10 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ – ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ






Κυριακή 18 Μαρ. 2018   Ώρα : 14:00
11 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΠΑΠΠΑΣ – ΝΑΝΟΥ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ






Κυριακή 18 Μαρ. 2018   Ώρα : 16:00
12 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ – ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ
13 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ
14 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ
15 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΠΑΣΣΑΛΗΣ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ
16 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΓΟΥΤΑΣ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ




17 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΣΧΟΙΝΑΣ – ΝΤΟΥΣΚΟΥ – ΚΙΚΑΣ
18 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΣΕΡΕΤΗΣ – ΚΛΑΨΑΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ
19 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΕΛΗΣ – ΠΟΝΤΙΚΗΣ – ΤΣΙΝΙΚΟΣ
20 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου