Τρίτη, 17 Οκτωβρίου 2017

Οι ημερομηνίες των αγώνων του ΔΙΓΕΝΗ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ μέχρι το τέλος του πρώτου γύρου.Ολο το πρόγραμμα των πρωταθλημάτων στην Χαλκιδική!!!!

Ελεύθεροι από το Λάκκωμα Ζήφκας, Ανδρωνάς, Μακρίδης και Τσατσαρώνης


                                      5η αγωνιστική:
ΤΕΤΑΡΤΗ 18 ΟΚΤ. 2017: ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - Ν. Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
                                       6η αγωνιστική:
ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΟΚΤ. 2017: ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
                                      7η αγωνιστική:
ΣΑΒΒΑΤΟ 28 ΟΚΤ. 2017: ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - ΤΑ Μ.Κ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
                                       8η αγωνιστική:
ΚΥΡΙΑΚΗ 05 ΝΟΕ. 2017: ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ -ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
                                       9η αγωνιστική:
ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΝΟΕ. 2017: ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ -ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
                                      10η αγωνιστική:
ΤΕΤΑΡΤΗ 15 ΝΟΕ. 2017: ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ
                                       11η αγωνιστική:
ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΝΟΕ. 2017: ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ -ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
                                       12η αγωνιστική:
ΣΑΒΒΑΤΟ 25 ΝΟΕ. 2017: ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ -ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ
                                       13η αγωνιστική:
ΣΑΒΒΑΤΟ 02 ΔΕΚ. 2017: Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
                                      14η αγωνιστική:
ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΔΕΚ. 2017: ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ -ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
                                      15η αγωνιστική:
ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΔΕΚ. 2017: ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ

Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 6η Αγωνιστική
Κυριακή 22 Οκτ. 2017   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
3 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
4 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
5 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
6 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
7 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005  – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
8 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 5η Αγωνιστική
Σάββατο 21 Οκτ. 2017   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
2 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ  – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΚΡΗΜΝΗΣ
3 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΝΙΚΗΤΗΣ
4 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΤΑΞΙΑΡΧΗ
5 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ  – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΥΚΙΑΣ
6 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ  – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΚΡΗΝΗΣ
7 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
8 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ
9 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ  – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΒΑΒΔΟΥ
Κυριακή 22 Οκτ. 2017   Ώρα : 11:00
10 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ ΦΟΥΡΚΑΣ
Κυριακή 22 Οκτ. 2017   Ώρα : 12:00
11 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016  – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ Ν. ΡΟΔΩΝ
Κυριακή 22 Οκτ. 2017   Ώρα : 16:00
12 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
13 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
14 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ  – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 4η Αγωνιστική
Σάββατο 21 Οκτ. 2017   Ώρα : 16:00
1 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  – ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ  – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
3 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ  – ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΑΛΥΒΩΝ
Κυριακή 22 Οκτ. 2017   Ώρα : 11:00
4 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 7η Αγωνιστική
Σάββατο 28 Οκτ. 2017   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΟΛΥΝΘΟΥ
2 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ  – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
4 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
5 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΣΥΚΙΑΣ
6 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
7 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
8 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005  – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 6η Αγωνιστική
Σάββατο 28 Οκτ. 2017   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
2 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ  – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΚΡΗΝΗΣ
3 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ
Κυριακή 29 Οκτ. 2017   Ώρα : 11:00
4 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
5 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
6 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
Κυριακή 29 Οκτ. 2017   Ώρα : 12:00
7 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ  – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΙΕΡΙΣΣΟΥ
Κυριακή 29 Οκτ. 2017   Ώρα : 15:00
8 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ  – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΣΥΚΙΑΣ
9 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΤΑΝΟΥ
10 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΒΡΑΣΤΩΝ
11 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
12 ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
13 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
14 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 5η Αγωνιστική
Σάββατο 28 Οκτ. 2017   Ώρα : 16:00
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ  – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
Κυριακή 29 Οκτ. 2017   Ώρα : 15:00
2 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
3 ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
4 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ  – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΚΑΛΥΒΩΝ
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 8η Αγωνιστική
Κυριακή 5 Νοε. 2017   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ  – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
2 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ  – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΑΦΥΤΟΥ
3 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
5 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
6 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
7 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
8 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 7η Αγωνιστική
Σάββατο 4 Νοε. 2017   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
2 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΝΙΚΗΤΗΣ
3 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016  – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ Ν. ΡΟΔΩΝ
4 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
5 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ  – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΣΥΚΙΑΣ
6 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΦΟΥΡΚΑΣ
7 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
Κυριακή 5 Νοε. 2017   Ώρα : 11:00
8 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
9 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ  – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΒΑΒΔΟΥ
10 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΚΑΛΥΒΩΝ
Κυριακή 5 Νοε. 2017   Ώρα : 15:00
11 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
12 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
13 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ
14 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ  – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 6η Αγωνιστική
Σάββατο 4 Νοε. 2017   Ώρα : 15:00
1 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  – ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
2 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ  – ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΔΟΥΜΠΙΩΝ
3 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ  – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 9η Αγωνιστική
Σάββατο 11 Νοε. 2017   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
2 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
3 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
5 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
6 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
7 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005  – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
8 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 8η Αγωνιστική
Σάββατο 11 Νοε. 2017   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
2 ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
Κυριακή 12 Νοε. 2017   Ώρα : 11:00
3 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΤΑΝΟΥ
4 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
5 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
Κυριακή 12 Νοε. 2017   Ώρα : 12:00
6 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ  – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΚΡΗΜΝΗΣ
Κυριακή 12 Νοε. 2017   Ώρα : 15:00
7 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΝΙΚΗΤΗΣ
8 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΣΥΚΙΑΣ
9 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ  – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΙΕΡΙΣΣΟΥ
10 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΒΡΑΣΤΩΝ
11 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
12 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΚΡΗΝΗΣ
13 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
14 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 7η Αγωνιστική
Σάββατο 11 Νοε. 2017   Ώρα : 15:00
1 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ  – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΚΑΛΥΒΩΝ
2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ  – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
Κυριακή 12 Νοε. 2017   Ώρα : 15:00
3 ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ  – ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
4 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 10η Αγωνιστική
Τετάρτη 15 Νοε. 2017   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
3 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ  – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
4 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ  – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΑΦΥΤΟΥ
5 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
7 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
8 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 11η Αγωνιστική
Κυριακή 19 Νοε. 2017   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
2 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
3 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
4 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
5 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
6 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
7 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
8 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 9η Αγωνιστική
Σάββατο 18 Νοε. 2017   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
2 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ  – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΣΥΚΙΑΣ
3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΑΡΝΑΙΑΣ
4 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
5 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ  – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
6 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΦΟΥΡΚΑΣ
7 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ  – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΒΑΒΔΟΥ
8 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ  – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
9 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
10 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
11 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
Κυριακή 19 Νοε. 2017   Ώρα : 12:00
12 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
Κυριακή 19 Νοε. 2017   Ώρα : 15:00
13 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
14 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΚΑΛΥΒΩΝ
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 12η Αγωνιστική
Σάββατο 25 Νοε. 2017   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
2 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
4 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
Κυριακή 26 Νοε. 2017   Ώρα : 15:00
5 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
6 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ  – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
7 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ  – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΦΥΤΟΥ
8 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 10η Αγωνιστική
Σάββατο 25 Νοε. 2017   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ Ν. ΡΟΔΩΝ
2 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΝΟΥ
3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ  – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΒΑΒΔΟΥ
4 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ
5 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
Κυριακή 26 Νοε. 2017   Ώρα : 11:00
6 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ  – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΚΡΗΜΝΗΣ
7 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
8 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
Κυριακή 26 Νοε. 2017   Ώρα : 15:00
9 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
10 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΝΙΚΗΤΗΣ
11 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
12 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ  – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΣΥΚΙΑΣ
13 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ  – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΚΡΗΝΗΣ
14 ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 8η Αγωνιστική
Σάββατο 25 Νοε. 2017   Ώρα : 15:00
1 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
2 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ  – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΥΜΠΙΩΝ
Κυριακή 26 Νοε. 2017   Ώρα : 11:00
3 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ  – ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΚΑΛΥΒΩΝ
Κυριακή 26 Νοε. 2017   Ώρα : 15:00
4 ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ  – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 13η Αγωνιστική
Σάββατο 2 Δεκ. 2017   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005  – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
2 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
3 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
4 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
Κυριακή 3 Δεκ. 2017   Ώρα : 15:00
5 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΟΛΥΝΘΟΥ
6 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
7 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
8 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 11η Αγωνιστική
Σάββατο 2 Δεκ. 2017   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
2 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ  – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
3 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ  – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΣΥΚΙΑΣ
4 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΦΟΥΡΚΑΣ
5 ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
Κυριακή 3 Δεκ. 2017   Ώρα : 11:00
6 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
7 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
Κυριακή 3 Δεκ. 2017   Ώρα : 12:00
8 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
Κυριακή 3 Δεκ. 2017   Ώρα : 15:00
9 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΑΡΝΑΙΑΣ
10 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
11 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΒΡΑΣΤΩΝ
12 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΚΑΛΥΒΩΝ
13 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
14 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 9η Αγωνιστική
Σάββατο 2 Δεκ. 2017   Ώρα : 15:00
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ  – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ  – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
3 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
Κυριακή 3 Δεκ. 2017   Ώρα : 11:00
4 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  – ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 14η Αγωνιστική
Σάββατο 9 Δεκ. 2017   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΙΕΡΙΣΣΟΥ
2 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
3 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
Κυριακή 10 Δεκ. 2017   Ώρα : 15:00
5 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
6 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
7 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ  – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
8 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ  – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΦΥΤΟΥ
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 12η Αγωνιστική
Σάββατο 9 Δεκ. 2017   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΑΡΝΑΙΑΣ
2 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ  – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΣΥΚΙΑΣ
3 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016  – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ Ν. ΡΟΔΩΝ
4 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ  – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΚΡΗΜΝΗΣ
5 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ
6 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
Κυριακή 10 Δεκ. 2017   Ώρα : 11:00
7 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
8 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ  – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΒΑΒΔΟΥ
9 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
Κυριακή 10 Δεκ. 2017   Ώρα : 15:00
10 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΝΙΚΗΤΗΣ
11 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
12 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΚΑΛΥΒΩΝ
13 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ  – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
14 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ  – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ ΚΡΗΝΗΣ
Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 10η Αγωνιστική
Σάββατο 9 Δεκ. 2017   Ώρα : 15:00
1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ  – ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
2 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ  – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΚΑΛΥΒΩΝ
Κυριακή 10 Δεκ. 2017   Ώρα : 15:00
3 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
4 ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ  – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 15η Αγωνιστική
Σάββατο 16 Δεκ. 2017   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΟΛΥΝΘΟΥ
2 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
3 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
4 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
5 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
6 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
7 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ  – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΑΦΥΤΟΥ
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 13η Αγωνιστική
Σάββατο 16 Δεκ. 2017   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
2 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ  – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΚΡΗΜΝΗΣ
Κυριακή 17 Δεκ. 2017   Ώρα : 11:00
3 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ
Κυριακή 17 Δεκ. 2017   Ώρα : 12:00
4 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΣΤΑΝΟΥ
Κυριακή 17 Δεκ. 2017   Ώρα : 15:00
5 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
6 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΒΡΑΣΤΩΝ
7 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ  – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
8 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ  – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΥΚΙΑΣ
9 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΦΟΥΡΚΑΣ
10 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
11 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
12 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
13 ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
14 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 11η Αγωνιστική
Σάββατο 16 Δεκ. 2017   Ώρα : 15:00
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ  – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
2 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΔΟΥΜΠΙΩΝ
Κυριακή 17 Δεκ. 2017   Ώρα : 11:00
3 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
Κυριακή 17 Δεκ. 2017   Ώρα : 15:00
4 ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ  – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου