Δευτέρα, 18 Σεπτεμβρίου 2017

Το Σάββατο 23 Σεπ. ο αγώνας του Διγενή Λακκώματος με την ΤΡΙΓΛΙΑ!!! Ολο το πρόγραμμα αγώνων πρωταθλήματος στην Χαλκιδική για 5 αγωνιστικές.

Αποτέλεσμα εικόνας για ποδοσφαιρο
ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΟΥ ΔΙΓΕΝΗ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ:

1η Αγων. ΣΑΒΒΑΤΟ 23 Σεπ. Ωρα 17:00:  ΔΙΓΕΝΗΣ - Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ

2η Αγων. ΚΥΡΙΑΚΗ 1 Οκτ. Ωρα 16:00:    ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ -ΔΙΓΕΝΗΣ

3η Αγων. ΣΑΒΒΑΤΟ 7 Οκτ. Ωρα 16:00:    ΔΙΓΕΝΗΣ -ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ

4η Αγων. ΣΑΒΒΑΤΟ 14 Οκτ. Ωρα 16:00:  ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ -ΔΙΓΕΝΗΣ

5η Αγων. ΤΕΤΑΡΤΗ  18 Οκτ. Ωρα: 16:00: ΔΙΓΕΝΗΣ - Ν. Π.Ο.Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ

Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 1η Αγωνιστική

Σάββατο 23 Σεπ. 2017 Ώρα : 17:00 


1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
2 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
3 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ
4 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ
5 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ 

Κυριακή 24 Σεπ. 2017 Ώρα : 17:00 
6 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
7 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005
8 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ


Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 1η Αγωνιστική
Σάββατο 23 Σεπ. 2017 Ώρα : 17:00 


1 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
2 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
3 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ
4 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ
5 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 

Κυριακή 24 Σεπ. 2017 Ώρα : 11:00 
6 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ 

Κυριακή 24 Σεπ. 2017 Ώρα : 13:00 
7 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 

Κυριακή 24 Σεπ. 2017 Ώρα : 17:00
8 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.
9 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ
10 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
11 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
12 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
13 ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ
14 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ 


Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 2η Αγωνιστική
Σάββατο 30 Σεπ. 2017 Ώρα : 17:00
1 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
2 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
3 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ 

Κυριακή 1 Οκτ. 2017 Ώρα : 16:00 
5 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
6 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
7 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
8 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 


Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 2η Αγωνιστική
Σάββατο 30 Σεπ. 2017 Ώρα : 17:00 
1 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
2 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
3 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ
4 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ
5 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
6 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ 

Κυριακή 1 Οκτ. 2017 Ώρα : 11:00 
7 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ
8 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 

Κυριακή 1 Οκτ. 2017 Ώρα : 12:00 
9 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ 

Κυριακή 1 Οκτ. 2017 Ώρα : 16:00 
10 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
11 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ
12 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
13 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
14 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 


Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 1η Αγωνιστική


Σάββατο 30 Σεπ. 2017 Ώρα : 17:00 
1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ 

Κυριακή 1 Οκτ. 2017 Ώρα : 11:00
2 ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ 

Κυριακή 1 Οκτ. 2017 Ώρα : 16:00 
3 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
4 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ


Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 3η Αγωνιστική
Σάββατο 7 Οκτ. 2017 Ώρα : 16:00 
1 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
3 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ 

Κυριακή 8 Οκτ. 2017 Ώρα : 16:00 
4 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
5 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
6 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005
7 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
8 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 


Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 3η Αγωνιστική
Σάββατο 7 Οκτ. 2017 Ώρα : 16:00 
1 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
2 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.
3 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ
4 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
5 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ
6 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ 

Κυριακή 8 Οκτ. 2017 Ώρα : 11:00 
7 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
8 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ 

Κυριακή 8 Οκτ. 2017 Ώρα : 12:00
9 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ 

Κυριακή 8 Οκτ. 2017 Ώρα : 16:00
10 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ
11 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
12 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
13 ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
14 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ 


Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 2η Αγωνιστική
Σάββατο 7 Οκτ. 2017 Ώρα : 16:00 
1 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ
2 ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 

Κυριακή 8 Οκτ. 2017 Ώρα : 11:00 
3 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 

Κυριακή 8 Οκτ. 2017 Ώρα : 16:00 
4 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ 


Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 4η Αγωνιστική
Σάββατο 14 Οκτ. 2017 Ώρα : 16:00 
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
2 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
3 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ
5 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
6 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 
7 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ
8 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 


Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 4η Αγωνιστική
Σάββατο 14 Οκτ. 2017 Ώρα : 16:00 
1 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
2 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
3 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ 

Κυριακή 15 Οκτ. 2017 Ώρα : 11:00 
4 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
5 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ 

Κυριακή 15 Οκτ. 2017 Ώρα : 12:00 
6 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 

Κυριακή 15 Οκτ. 2017 Ώρα : 16:00 
7 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ
8 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
9 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ
10 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ
11 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
12 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ
13 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ
14 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ


Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 3η Αγωνιστική
Κυριακή 15 Οκτ. 2017 Ώρα : 16:00 
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
3 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ
4 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 


Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 5η Αγωνιστική
Τετάρτη 18 Οκτ. 2017 Ώρα : 16:00 
1 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
2 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
3 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
4 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
5 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
6 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
7 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
8 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ 

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου