Δευτέρα, 28 Σεπτεμβρίου 2015

EΠΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ: Ολο το πρόγραμμα των αγώνων για 4 αγωνισικές!!!!


Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 3η Αγωνιστική 

Σάββατο 3 Οκτ. 2015   Ώρα : 16:00
Γήπεδο : 
1ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 
2ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΝΙΚΗΤΗΣ 
3Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ - Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ 
4Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ 
     

Κυριακή 4 Οκτ. 2015   Ώρα : 16:00
Γήπεδο : 
5ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 
6ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 
7ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 
8ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΑΡΝΑΙΑΣ 
     
     
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 2η Αγωνιστική 

Σάββατο 3 Οκτ. 2015   Ώρα : 16:00
Γήπεδο : 
1ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 
2Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 
3Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ - Α.Ο. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
Ν. ΣΥΛΛΑΤΩΝ 
4ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΦΛΟΓΗΤΩΝ 
5ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΑΦΥΤΟΥ 
     
 Κυριακή 4 Οκτ. 2015   Ώρα : 11:00
Γήπεδο : 
6ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ 
7ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ 
8ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓΕΙΡΩΝ / ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ ΣΤΑΝΟΥ 
9ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ - ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ 
     

Κυριακή 4 Οκτ. 2015   Ώρα : 16:00
Γήπεδο : 
10Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ - Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΣΑΡΤΗΣ 
11ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. - ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ 
12ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΚΑΛΥΒΩΝ 
13ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΚΡΗΝΗΣ 
14ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 
     
     
Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 1η Αγωνιστική 

Σάββατο 3 Οκτ. 2015   Ώρα : 16:00
Γήπεδο : 
1ΠΑΟΚ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 
2ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΡΗΜΝΗΣ 
3ΑΙΑΣ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΩΝ - ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΩΝ 
     

Κυριακή 4 Οκτ. 2015   Ώρα : 11:00
Γήπεδο : 
4Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ - ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ 
5ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ 
     
 Κυριακή 4 Οκτ. 2015   Ώρα : 16:00
Γήπεδο : 
6ΑΝΑΓ/ΣΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ - ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 
7Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ - Π.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2011
Ν. ΡΟΔΩΝ 
8ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΠΑΟΚ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 
     
 



   
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 4η Αγωνιστική 
 Σάββατο 10 Οκτ. 2015   Ώρα : 16:00
Γήπεδο : 
1Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 
2ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ 
3ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ 
     
 Κυριακή 11 Οκτ. 2015   Ώρα : 16:00
Γήπεδο : 
4ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΝΙΚΗΤΗΣ 
5ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 
6ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 
7ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 
8ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ - Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΣΥΚΙΑΣ 
     
     
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 3η Αγωνιστική 
 Σάββατο 10 Οκτ. 2015   Ώρα : 16:00
Γήπεδο : 
1ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ - Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ 
2ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 
3ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΣΥΚΙΑΣ 
4Α.Ο. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
5ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ - ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ 
     

Κυριακή 11 Οκτ. 2015   Ώρα : 11:00
Γήπεδο : 
6ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ.  ΣΤΡ/ΚΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ 
7ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ 
8ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΟΛΥΝΘΟΥ 
9ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 
     
 Κυριακή 11 Οκτ. 2015   Ώρα : 16:00
Γήπεδο : 
10ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΓΟΜΑΤΙΟΥ 
11ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
12ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ - Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ  ΦΟΥΡΚΑΣ 
13ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ 
14ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 
     


   
Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 2η Αγωνιστική 
 Σάββατο 10 Οκτ. 2015   Ώρα : 16:00
Γήπεδο : 
1ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΒΡΑΣΤΩΝ 
2ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ - Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 
3ΑΙΑΣ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΩΝ - Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΩΝ 
4ΠΑΟΚ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 2 
     

Κυριακή 11 Οκτ. 2015   Ώρα : 11:00
Γήπεδο : 
5ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ - ΠΑΟΚ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΚΡΗΜΝΗΣ 
6ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ  ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ 
     

Κυριακή 11 Οκτ. 2015   Ώρα : 16:00
Γήπεδο : 
7Π.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2011 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΣΑΡΤΗΣ 
8ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ - ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ 
     
 



   
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 5η Αγωνιστική 

Σάββατο 17 Οκτ. 2015   Ώρα : 16:00
Γήπεδο : 
1ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 - Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 
2ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 
3Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ 
4ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ 
     

Κυριακή 18 Οκτ. 2015   Ώρα : 16:00
Γήπεδο : 
5ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 
6ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
* * * 
7ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΑΡΝΑΙΑΣ 
8ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ 
     
     
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 4η Αγωνιστική 

Σάββατο 17 Οκτ. 2015   Ώρα : 16:00
Γήπεδο : 
1ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ - ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΓΟΜΑΤΙΟΥ 
2Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ - ΑΣΤΗΡ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΟΥΜΠΙΩΝ 
3ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΚΑΛΥΒΩΝ 
 


 
 Κυριακή 18 Οκτ. 2015   Ώρα : 11:00
Γήπεδο : 
4ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 
5ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ 
6ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ 
7ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ - ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΒΑΒΔΟΥ 
8ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ 
9ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ - ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΑΦΥΤΟΥ 
     
 Κυριακή 18 Οκτ. 2015   Ώρα : 16:00
Γήπεδο : 
10Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓΕΙΡΩΝ / ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ ΣΑΡΤΗΣ 
11Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 
12ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ - Α.Ο. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΦΟΥΡΚΑΣ 
13Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
Ν. ΣΥΛΛΑΤΩΝ 
14ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ 
     
     
Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 3η Αγωνιστική 

Σάββατο 17 Οκτ. 2015   Ώρα : 16:00
Γήπεδο : 
1Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ
Ν. ΡΟΔΩΝ 
2Π.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2011 - ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΣΑΡΤΗΣ 
3ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 
4Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ - ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ
ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ 
5ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 
     
 Κυριακή 18 Οκτ. 2015   Ώρα : 16:00
Γήπεδο : 
6ΠΑΟΚ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 
7ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΙΑΣ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΩΝ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 
8ΠΑΟΚ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 2 
     
 * * * : Το γήπεδο τέλεσης του αγώνα ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ θα οριστεί νεώτερη ανακοίνωση.
     
 



   
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 6η Αγωνιστική 

Σάββατο 24 Οκτ. 2015   Ώρα : 16:00
Γήπεδο : 
1Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ - ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ 
2ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ - ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΗΤΗΣ 
3Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 
     

Κυριακή 25 Οκτ. 2015   Ώρα : 15:00
Γήπεδο : 
4ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 
5ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 
6ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 
7ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 
8ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΣΥΚΙΑΣ 
     
     
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 5η Αγωνιστική 
 Σάββατο 24 Οκτ. 2015   Ώρα : 16:00
Γήπεδο : 
1ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 
2ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓΕΙΡΩΝ / ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ - Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ 
3ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΣΥΚΙΑΣ 
4ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΣΤΑΝΟΥ 
5Α.Ο. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
6ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 
7ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΚΡΗΝΗΣ 
     

Κυριακή 25 Οκτ. 2015   Ώρα : 11:00
Γήπεδο : 
8ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ 
9ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ - ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ ΚΑΛΥΒΩΝ 
     
 Κυριακή 25 Οκτ. 2015   Ώρα : 15:00
Γήπεδο : 
10ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ - ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΤΑΞΙΑΡΧΗ 
11ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ 
12ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ - ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ 
13ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ 
14ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 
     
     
Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 4η Αγωνιστική 

Σάββατο 24 Οκτ. 2015   Ώρα : 16:00
Γήπεδο : 
1ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ - Π.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2011
ΒΑΡΒΑΡΑΣ 
2ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ - ΠΑΟΚ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ 
     

Κυριακή 25 Οκτ. 2015   Ώρα : 11:00
Γήπεδο : 
3ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΚΡΗΜΝΗΣ 
4ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ - Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 
5ΑΙΑΣ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΩΝ 
6ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ - ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ 
     

Κυριακή 25 Οκτ. 2015   Ώρα : 15:00
Γήπεδο : 
7Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΟΚ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
Ν. ΡΟΔΩΝ 
8ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΒΡΑΣΤΩΝ 
  

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου