Κυριακή, 16 Αυγούστου 2015

Ολα τα αποτελέσματα των φιλικών αγώνων των ομάδων της ΕΠΣ Χαλκιδικής και τα επόμενα φιλικά προετοιμασίας της προσεχούς εβδομάδας.


 Αποτελέσματα απο 5 Αυγ. εως 15 Αυγ.

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ            (2-0)
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ                  (0-2)
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ           (2-5)
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ                  (1-1)
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ              (2-0)
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ      (0-6)
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ                     (3-0)
Π.Ο. Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ  - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ                 (6-1)
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - Π.Ο.Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ                     (2-1)
Μ.Α.Ο. ΦΙΛΥΡΟΥ - ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.                                      (2-1)
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ              (1-1)
Π.Ο. Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ                (2-0)
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ - ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ            (2-0)
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΤΑ ΜΕΤΑΛΕΙΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ   (0-1)
ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ                    (1-1)
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓΕΙΡΩΝ            (1-1)

Ε Π Ο Μ Ε Ν Α  Φ Ι Λ Ι Κ Α (Απο 16 Αυγ εως 2 Σεπ.)
                         ΚΥΡΙΑΚΗ     16 ΑΥΓ:
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ                          (0-0)
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ Ν.  ΜΑΡΜΑΡΑ           (2-3)
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ- ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ (1-2)
                        ΔΕΥΤΕΡΑ 17 ΑΥΓ:
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ                      (1-2)
ΑΧΙΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ - Ν. Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ              (0-1)
                        ΤΡΙΤΗ  18 ΑΥΓ:
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ              (1-0)
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ                               (0-0)
                         ΤΕΤΑΡΤΗ 19 ΑΥΓ:
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ                        (0-1)
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ                              (3-3)
Π.Ο. Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ                         (4-3)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ- ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ (1-1)
ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓΕΙΡΩΝ              (3-6)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ           (7-0)
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ -ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ                        (9-0)
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.                                       (2-0)
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ      (3-1)
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ                          (2-3)
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ                                   (0-1)
Π.Ο. ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ - ΤΑ ΜΕΤΑΛΕΙΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ               (0-2)
ΠΟΝΤΙΟΙ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ - ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ                 (1-2)
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ   (1-0)
ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ - Π.Ο.Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ         (2-9) 
                         ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21 ΑΥΓ.
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ          (5-0)
AΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ                          (2-1)
                         ΣΑΒΒΑΤΟ 22 ΑΥΓ:
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - Ν. Π.Ο.Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ (Αναβολή λόγω πένθους)
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓΕΙΡΩΝ            (Αναβολή για αυριο Κυριακή)
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ                           (0-0)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ            (Αναβολή λόγω ακατ. γηπέδου)
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ - Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ                             (2-5)
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ                     (3-2)
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ -ΠΑΟΚ (Κ-17)                                                 (2-3)
Π.Ο. Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ                        (2-2)
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ                     (3-1)
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ -ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ                      (3-2) 
ΠΑΟ ΔΟΥΜΠΙΩΝ - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ                                    (1-0)
                           ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΑΥΓ:   
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 
Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ 
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓΕΙΡΩΝ
                           ΔΕΥΤΕΡΑ 24 ΑΥΓ:
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ - ΧΟΛΟΜΩΝ  Ρ.Π.
ΕΡΜΗΣ ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
                          ΤΕΤΑΡΤΗ 26 ΑΥΓ:
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ - Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ - Ν.Π.Ο.Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ -ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.
                            ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28 ΑΥΓ:
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ 
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ - ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ
                            ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΑΥΓ:
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ -ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - Α.Ο. ΚΑΡΔΙΑΣ
                            ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΑΥΓ:
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - ΑΧΙΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ - Π.Ο.Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ - Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
                            ΤΕΤΑΡΤΗ 2 ΣΕΠ:
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ







      
            



Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου