Πέμπτη, 18 Δεκεμβρίου 2014

Tο Σάββατο 20 Δεκ. το ΝΤΕΡΜΠΙ: Διγενής Λακκώματος VS Νίκη Πολυγύρου και ώρα:15:00 στο γήπεδο"Αβραάμ Παπαδόπουλος" με διαιτητή τον Δραγάτη. Ολοι οι διαιτητές των Πρωταθλημάτων!!!!!


14η     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ


ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 20 Δεκ. 2014   Ώρα : 15:00
1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΔΡΑΓΑΤΗΣ - ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ - ΡΗΓΑΣ
2 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ - ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ - ΓΟΥΤΑΣ - ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ
3 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ - ΚΛΑΨΑΣ
4 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ - ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΛΕΜΤΖΗΣ - ΑΓΓΙΔΗΣ - ΣΚΟΥΤΑΣ Φ.
5 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΓΚΑΝΤΙΝΟΣ - ΣΚΑΦΙΔΑΣ - ΜΠΑΣΙΝΑΣ
6 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ - ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΓΟΥΡΛΟΜΑΤΗΣ - ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ - ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ - ΠΑΠΠΑΣ ΣΤ.
8 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. - ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ - ΤΣΙΡΟΥΔΑ
9 ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ - ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΣΕΡΕΤΗΣ - ΑΓΑΠΙΔΗΣ - ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ.
10 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ - ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΚΟΥΡΙΔΗΣ - ΚΑΣΑΜΠΑΛΗΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ
11 ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΠΑΠΠΑΣ Β. - ΚΕΧΑΓΙΑΣ
12 Α.Ο. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - Α.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ - ΔΕΡΜΑΤΙΔΟΥ - ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ

Κυριακή 21 Δεκ. 2014   Ώρα : 11:00
13 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ - ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. - ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ
14 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ - ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ
15 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ - ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΔΗΣ
16 ΠΑΟΚ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ- ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΜΠΑΣΙΝΑΣ - ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ - ΣΚΑΦΙΔΑΣ

Κυριακή 21 Δεκ. 2014   Ώρα : 15:00
17 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΓΟΥΡΛΟΜΑΤΗΣ - ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ - ΠΑΠΠΑΣ Β.
18 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ - ΑΓΑΠΙΔΗΣ - ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ
19 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ - ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ - ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ
20 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. - ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ - ΣΚΟΥΤΑΣ Ν.
21 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΚΛΑΨΑΣ - ΔΕΡΜΑΤΙΔΟΥ - ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ
22 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΔΡΑΓΚΟΣ - ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΓΚΑΝΤΙΝΟΣ
23 Α.Σ. Ν. ΣΚΙΩΝΗΣ - Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ - ΚΕΧΑΓΙΑΣ
24 ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ -  ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΔΗΣ - ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ
25 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΚΑΣΑΜΠΑΛΗΣ - ΓΟΥΤΑΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ
26 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ - Π.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2011 ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ - ΑΓΓΙΔΗΣ - ΤΣΙΡΟΥΔΑ
27 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΠΑΠΠΑΣ ΣΤ. - ΚΟΥΡΙΔΗΣ - ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΔΕΚ: ΒΑΡΒΑΡΑ -ΤΡΙΓΛΙΑ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ (ΓΟΥΤΑΣ -ΡΗΓΑΣ)

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ
Σάββατο 20 Δεκ. 2014   Ώρα : 11:00
1 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΓΟΥΤΑΣ Δ.
2 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
Κυριακή 21 Δεκ. 2014   Ώρα : 11:00
3 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ - ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΠΑΠΠΑΣ ΣΤ. 
4 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου