Πέμπτη, 11 Δεκεμβρίου 2014

ΕΠΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ: Ολοι οι διαιτητές των πρωταθλημάτων του Σαββατοκύριακου 13 & 14 Δεκ. 2014



ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
    Σάββατο 13 Δεκ. 2014   Ώρα : 15:00
1 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ - ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ - ΑΓΓΙΔΗΣ  
2 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΕΧΑΓΙΑΣ  
       
3 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. - ΠΑΠΠΑΣ Β. - ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ  
4 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. - ΡΗΓΑΣ - ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ  
5 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ - ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΔΡΑΓΑΤΗΣ - ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ - ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ  
6 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ - Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΔΕΡΜΑΤΙΔΟΥ - ΚΛΑΨΑΣ  
7 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ - ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. - ΣΚΑΦΙΔΑΣ  
8 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ - ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. - ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ - ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ
       
9 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ - Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΓΟΥΡΛΟΜΑΤΗΣ - ΧΑΡΤΑΒΕΛΑΣ - ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ  
10 ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΓΚΑΝΤΙΝΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΔΗΣ - ΜΠΑΣΙΝΑΣ
11 Π.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2011 - ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ - ΑΓΑΠΙΔΗΣ - ΤΣΙΡΟΥΔΑ  
12 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ - Α.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΕΜΤΖΗΣ - ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ - ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ  
       
 
Κυριακή 14 Δεκ. 2014   Ώρα : 11:00
13 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΚΟΥΡΙΔΗΣ - ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ - ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ  
       
14 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΠΑΠΠΑΣ ΣΤ. - ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΠΑΣΙΝΑΣ  
15 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ - ΠΑΟΚ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ - ΓΟΥΤΑΣ - ΤΣΙΡΟΥΔΑ  
16 ΕΛΠΙΔΕΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ - Α.Ο. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. - ΣΚΟΥΤΑΣ Ν.
       
 
Κυριακή 14 Δεκ. 2014   Ώρα : 15:00
17 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΔΡΑΓΚΟΣ - ΓΟΥΤΑΣ - ΑΓΑΠΙΔΗΣ   
18 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 - Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΚΑΣΑΜΠΑΛΗΣ - ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΚΕΧΑΓΙΑΣ  
19 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΦΟΙΝIΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ - ΡΗΓΑΣ - ΑΓΓΙΔΗΣ  
20 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΑΛΒΑΝΟΣ - ΠΑΠΠΑΣ Β. - ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ  
       
21 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. - ΚΛΑΨΑΣ - ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ.  
22 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ - ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ - ΧΑΡΤΑΒΕΛΑΣ
23 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ - ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ - ΓΚΑΝΤΙΝΟΣ  
24 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ - ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΔΗΣ - ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ - ΠΑΠΠΑΣ ΣΤ.  
25 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ - Α.Σ. Ν. ΣΚΙΩΝΗΣ ΣΕΡΕΤΗΣ - ΓΟΥΡΛΟΜΑΤΗΣ - ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ   
26 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΚΟΥΡΙΔΗΣ - ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ  
27 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΚΑΛΕΜΤΖΗΣ - ΔΕΡΜΑΤΙΔΟΥ - ΣΚΑΦΙΔΑΣ  
       
       
       
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ
Σάββατο 13 Δεκ. 2014   Ώρα : 11:00
1 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΚΑΣΑΜΠΑΛΗΣ   
2 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΛΒΑΝΟΣ  
3 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ  
       
Κυριακή 14 Δεκ. 2014   Ώρα : 11:00
4 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Ν. ΠΛΑΓΙΩΝ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου