Κυριακή, 2 Νοεμβρίου 2014

Με "πεντάρα" πέρασε ο Διγενής Λακκώματος μέσα απο την Ορμύλια με σόου Λουκά Ξανθινίδη (4 γκόλ!!!!!). Ολα τα αποτελέσματα της ΕΠΣ Χαλκιδικής του Σαββατοκύριακου 1&2 Νοέ. 2014.


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
 


1 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005                        (1-2)
 
   
 
2 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ                   (2-0)
 
3 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ               (4-2)

4 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ                   (2-2)
 
5 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ        (4-1)
 
6 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ - Α.Σ. Ν. ΣΚΙΩΝΗΣ                                         (0-0)
 
7 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ - ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ          (0-3)
 
8 ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ - ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ     (2-1)
 
9 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ                              (2-4)
 
   
 
10 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ              (2-0)
 
11 Π.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2011 - Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ                                       (1-6)
 
12 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ                            (1-1)
 
       
     
13 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ - ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.                                              (0-3)
 
14 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ                                   (7-0)
 
15 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ - ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ                     (0-2)
 
   
 
16 ΕΛΠΙΔΕΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ - ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ                           (10-2)

17 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ - ΠΑΟΚ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ                                      (3-1)
 
       
 


18 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ                                      (2-1)
 
19 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ                                               (9-0)
 
20 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ                                       (1-1)
 
21 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ                       (0-4)
 
22 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ                                          (2-1)
 
23 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ                          (2-5)
 
   
 
24 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ                               (5-1)
 
25 ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ                 (1-1)
 
26 Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ - ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ           (1-2)

   
 
27 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ - ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ             (3-1)
 
28 Α.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Ο. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ                                (1-1)
 
       
       
       
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ
       
   
 
1 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ                                            (1-2)
 
2 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ - ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.                                              (2-2)
 
3 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ                               (10-3)
 
4 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ                       (2-2)
 
5 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ                                    (9-1)
 
6 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ                     (11-0)

   
 
 

 
7 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ                        (2-6)
 
8 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 - ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ                          (3-4)
 
  ΡΕΠΟ : ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ.-  

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου