Πέμπτη, 23 Οκτωβρίου 2014

ΕΠΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ: Ολοι οι διαιτητές των πρωταθλημάτων του Σαββατοκύριακου 25-26 Οκτ. 2014


ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
 
Σάββατο 25 Οκτ. 2014   Ώρα : 16:00
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΚΑΣΑΜΠΑΛΗΣ - ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ - ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ  
2 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. - ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ - ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  
3 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΓΟΥΡΛΟΜΑΤΗΣ - ΠΑΠΠΑΣ Β. - ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ  
       
4 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΚΑΛΕΜΤΖΗΣ - ΠΑΣΣΑΛΗΣ - ΣΚΟΥΤΑΣ Φ.  
5 ΘΥΕΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ - ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ - ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ  
6 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΓΑΠΙΔΗΣ - ΜΠΑΣΙΝΑΣ - ΜΑΣΤΡΑΓΓΕΛΗΣ  
7 Α.Σ. Ν. ΣΚΙΩΝΗΣ - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΓΓΙΔΗΣ - ΣΚΑΦΙΔΑΣ - ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ  
8 ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΚΟΥΡΙΔΗΣ - ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ - ΚΕΧΑΓΙΑΣ  
9 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ - ΓΚΑΝΤΙΝΟΣ - ΣΚΟΥΤΑΣ Ν.   
       
10 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ - ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. - ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ  
11 Α.Ο. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΣΕΡΕΤΗΣ - ΤΟΓΑΝΙΔΗΣ - ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ  
12 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΔΗΣ - ΔΕΡΜΑΤΙΔΟΥ - ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ  
       
 
Κυριακή 26 Οκτ. 2014   Ώρα : 11:00
13 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ - ΠΑΠΠΑΣ ΣΤ.
14 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ - Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ - ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ - ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ  
15 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΠΑΠΠΑΣ Β. - ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ - ΠΟΡΤΑΡΙΑΝΟΣ  
       
16 Α.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΟΚ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΜΑΣΤΡΑΓΓΕΛΗΣ - ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. - ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ  
17 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ - ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ - ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ  
       
 
Κυριακή 26 Οκτ. 2014   Ώρα : 15:00
18 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 - ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ - ΑΓΑΠΙΔΗΣ - ΓΚΑΝΤΙΝΟΣ  
19 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ - ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΧΑΡΤΑΒΕΛΑΣ  
20 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΕΡΕΤΗΣ - ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ  
21 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΓΟΥΤΑΣ - ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ  
       
22 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ - ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ - ΠΑΠΠΑΣ ΣΤ.  
23 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ - ΣΚΑΦΙΔΑΣ - ΣΚΟΥΤΑΣ Ν.  
24 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ - ΠΑΣΣΑΛΗΣ - ΣΚΟΥΤΑΣ Φ.  
25 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ - ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ - ΔΕΡΜΑΤΙΔΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΔΗΣ  
26 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ - ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ - ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ - ΓΟΥΡΛΟΜΑΤΗΣ  
       
27 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ  - ΑΝΑΓ/ΣΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΚΑΛΕΜΤΖΗΣ - ΑΓΓΙΔΗΣ - ΜΠΑΣΙΝΑΣ  
28 ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ - Π.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2011 ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. - ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ
       
       
       
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ
       
 
Σάββατο 25 Οκτ. 2014   Ώρα : 11:00  
1 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ  
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΚΕΧΑΓΙΑΣ  
3 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ.  
4 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ - Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΝΟΣ  
       
 
Κυριακή 26 Οκτ. 2014   Ώρα : 11:00  
5 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΧΑΡΤΑΒΕΛΑΣ  
6 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ   
7 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ - ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ  
8 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  
  ΡΕΠΟ :ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ.-  

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου