Σάββατο 24 Μαρτίου 2012

ΑΠΟ ΝΙΚΗ ΣΕ ΝΙΚΗ ΟΙ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΔΕΣ ΤΟΥ ΔΙΓΕΝΗ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ

ΠΡΟΠ Α Ι Δ Ε Σ
              Π.Α.Ο.Ν.Ε.  - ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  (1-2)
        Σε  αγώνα Πρωταθλήματος της Ε.Π.Σ.Μ που διεξήχθει σήμερα ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΜΑΡΤ. στα γήπεδα  ΄΄ΒΑΣΙΛΗ ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΗ΄΄ η ομάδα των παίδων του ΔΙΓΕΝΗ  πέτυχε νέα μεγάλη νίκη επι του Π.Α.Ο.Ν.Ε. μετά απο θαυμάσια εμφάνιση κέρδισε τους αντιπάλους του με (1-2) . Τα "αστεράκια" του ΗΡΑΚΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ   σε ολη την διάρκεια του αγώνα παίξανε εκπληκτικό ποδόσφαιρο και αδικούνται απο το τελικό αποτέλεσμα. Η ομάδα του ΠΑΟΝΕ προηγήθηκε στο σκόρ στο α΄ημίχρονο.   Το (1-1)  για το ΛΑΚΚΩΜΑ πραγματοποίησε  ο Γιώργος Στάυρου με ευστοχο χτύπημα πέναλτι  στο 50΄, και διπλασίασε τα τερματα ο Τάσος Ορτουλίδης στις καθυστερήσεις του αγώνα με ενα πανέμορφο γκολ που πέτυχε μετα απο πολύ ωραία πασα του  Αναστάση Μαρμαρίδη.
Οι ποδοσφαιριστές που χρησιμοποίησε ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ στο παιχνίδι με τoν Π.Α.Ο.Ν.Ε. ειναι οι εξης: